Zestaw oświetleniowy CFL Elektrox 200W-KWITNIENIE
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Darmowa dostawa już od Darmowy odbiór osobisty z naszych punktów
Przesyłka już od
301.80
ilość zestaw
Ocena: (0) 0
Kod produktu: 6279
Producent:
Grower O
Produkty w zestawie
Aby dodać zestaw do koszyka, wybierz wymagane warianty dla każdego z produktów.
Lampa / żarówka energooszczędna 200W CFL Elektrox FLOWER
Lampa / żarówka energooszczędna 200W CFL Elektrox FLOWER zobacz galerię (2)
Producent: Elektrox 30
Ilość w zestawie: 1 szt.
Taniej w zestawie!
Elektrox Reflektor sztywny "łamany" x 7 - Świetnie nadaje się do lamp CFL o mocy do 250W jak i HPS/MH do 1000W
Elektrox Reflektor sztywny "łamany" x 7 - Świetnie nadaje się do lamp CFL o mocy do 250W jak i HPS/MH do 1000W zobacz galerię (6)
Producent: Elektrox
Ilość w zestawie: 1 szt.
Taniej w zestawie!
Opis
Kompletny, energooszczędny zestaw do doświetlania roślin, składający się z odbłyśnika Elektrox-CFL oraz lampy CFL 200W przeznaczonej na fazę kwitnienia.