Złóż zamówienie w ciągu
a Twoja paczka zostanie wysłana:
Membrana do systemów odwróconej osmozy RO TFM-75NT
Przesyłka już od
Opis
Wymienna membrana do systemów RO odwróconej osmozy, to elementy zapewniające wysoki współczynnik filtracji ( 0,0001 mikrona ). Membrany RO usuwają z wody większość szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń (również bakterie i wirusy).
OZNACZENIE: TFM-75NT
Oryginalna membrana Aquafilter USA do systemów odwróconej osmozy o wydajności 75 GPD ( galonów na dobę, czyli do około 280 litrów na dobę ). Przeznaczona do filtrów odwróconej osmozy amerykańskiej firmy Aquafilter (FRO5, FRO5M i FRO5MA ) - może być również stosowana w systemach uzdatniających wodę metodą odwróconej osmozy innych producentów ( standardowe wymiary membrany ).
Membrana eliminuje z wody zanieczyszczenia w stopniu, który pozwala na spożywanie wody bez gotowania ( w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody ). Są to głównie zanieczyszczenia:
-
99,99% - bakterie, wirusy, grzyby itp
-
80-90% - Amoniak, Dwutlenek krzemu
-
96-98% - Aluminium, Cynk, Mangan, Miedź, Nikiel, Ortofosforany, Polifosforany, Siarczany, Triosiarczany, Żelazo
-
92-95% - Chlorki, Fluorki, Krzemiany
-
92-96% - Potas, Srebro
-
93-97% - Kadm, Substancje promieniotwórcze, Związki węglowo-magnezowe
-
90-95% - Azotany, Bromki
-
94-97% - Rtęć
-
50-70% - Bor
-
93-98% - Wapń
-
93-98% - Magnez
-
30-50% - Borany
-
92-98% - Sód
-
85-95% - Chromiany, Cyjanki
-
95-98% - Fosforany, Ołów